Acasa | Arhiva | Contact

Marti, 02 Septembrie 2014

Telegraf Online Constanta
SUMARUL ZILEI
TOP 5
(02 Septembrie 2014)
Asistenta-spectator de la Ambulanță, demisă
(35 accesari)
Două persoane și-au pierdut viața într-un accident rutier
(34 accesari)
Și-a ucis unchiul în bătaie!
(28 accesari)
Prințul Harry va intra în posesia moștenirii lăsate de prințesa Diana
(28 accesari)
Scumpirea gazelor, amânată cu încă 2,5 ani?
(27 accesari)
ARHIVA
Alegeti o editie
Top 500 articole
INFORMATII UTILE
RECLAME
Icar Tours
 
FOTBAL - Program etape si rezultate
Sezon
Campionat
Etapa
Etapa 15 (28-03-2010)
Unirea Topraisar 6 - 3 AS CFR Constanța
Vulturii Cazino Constanța 4 - 0 Viitorul Mereni
Sparta II Techirghiol 2 - 0 Viitorul Cerchezu
Fulgerul Chirnogeni 3 - 2 Gloria II Albești Cotul Văii
Recolta Negru Vodă 2 - 5 CS Agigea
AS Bărăganu 0 - 5 Avîntul Comana
Luceafărul Amzacea 3 - 0 CS II Eforie
Comentarii referitoare la Etapa 15
  1. Topraisar a facut spectacol cu CFR 6-3 super meci

    (Trimis de carnatu_top la 28-03-2010 10:05:28)
  2. Vulturii Cazino Constanta 4-0 Viitorul Mereni ... wai de capu vostru ... mai sunteti si pe 2 :))))

    (Trimis de Ciao! la 28-03-2010 15:26:49)
  3. Fulgerul CHIRNOGENI-Gloria II Albesti 3-2 Revenire de la 0-1 si 1-2 Meci disputat,clinciuri,cartonase,goluri,faulturi...etc

    (Trimis de Claudiu N7 la 28-03-2010 18:55:42)
  4. Tuica , lasate ma.... sageata dracu ce esti. - topraisar

    (Trimis de Fernando........se stie!!!!!!!! la 28-03-2010 20:38:50)
  5. negru voda - cs agigea 2-5

    (Trimis de nr 2 la 28-03-2010 21:15:24)
  6. as baraganul- av comana 0-5

    (Trimis de dan nr 9 comana la 28-03-2010 22:28:53)
  7. cel mai frumos gol Ghiokan VULTURII CAZINO !

    (Trimis de Mereni la 29-03-2010 03:20:25)
  8. ba disperati sunteti ma astia de la Vulturu.va credeti vedete si voi sunteti vai de capul vostru.uitati ca in tur v-au facut praf.acum arbitru a jucat la voi.

    (Trimis de cornel la 29-03-2010 08:32:24)
  9. Felicitari celor de la VULTURII,dar suporterilor lor sa le fie rusine.Da, e adevarat cei din Mereni sunt tarani,dar sunt ROMANI,pe cand voi sunteti TIGANI ,TURCI SI ALTE RASE INFECTE.,CAPATANI DE MIEL BORATE.

    (Trimis de ---- la 29-03-2010 08:36:11)
  10. amzace4-4--eforie

    (Trimis de marin la 29-03-2010 09:55:05)
  11. Pt. nr. 9 Intradevar Felicitari celor de la Vulturii si pentru suporterii lor, indiferent de rasa, culoare tot cetateni romani sunt si ei plus de asta Vulturii macar au suporteri loiali ce-i insotesc in toate deplasarile si la toate meciurile pe cand voi.... lipsa... dar ce sa zici si u... laba trista de om ce esti

    (Trimis de dlucyan la 29-03-2010 12:06:20)
  12. am spus mai sus ce fel de suporteri aveti,asa ca ia-o in cur

    (Trimis de ptr nr.11 la 29-03-2010 12:45:34)
  13. amzacea - eforie 3-0 l

    (Trimis de marin la 29-03-2010 12:51:31)
  14. marine sa ti-o dau la cret

    (Trimis de ion marin la 30-03-2010 02:14:32)
  15. ai uitat ca in tur ati castigat cu albitri tarane

    (Trimis de pt nr 8 la 30-03-2010 10:06:09)
  16. mata e capatina de oaie ma bulan ferict dateasi la .... de catel

    (Trimis de CaZ!n0 la 31-03-2010 01:08:36)
  17. Invata sa scrii cap de miel borat. Pute carnea pe voi de imputiti ce sunteti.Oi de cacat. Iar pt nr. 8 ,se zice ARBITRI nu ALBITRI- semn ca si tu esti cap de miel

    (Trimis de ptr cazino nr 16 la 31-03-2010 13:10:27)
  18. sa-mi iei mielul in gura

    (Trimis de berbecul la 31-03-2010 23:46:32)
  19. ascundetiva ca vine pastele:))mieilor

    (Trimis de ---- la 01-04-2010 06:51:56)
  20. :))))))))))

    (Trimis de asta a fost buna la 01-04-2010 16:32:41)
  21. inca o victorie pt vulturii cazino 3 la rand sper sa o continuam tot asa in victorii si bravo galeriei ce-a mai tare :))

    (Trimis de Cazino la 02-04-2010 23:23:19)