Confruntări între primele patru clasate din Liga a IV-a la fotbal

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Fotbal judeţean / Liga a IV-a, etapa a 16-a Confruntări între primele patru clasate din Liga a IV-a la fotbal
Sport 09 Noiembrie 2018 / 12:33 291 accesări 0 comentarii

CS Poseidon Limanu-2 Mai - CS Năvodari şi CS Gloria Albeşti - CS Lipniţa Carvăn sunt capetele de afiş din etapa a 16-a a Ligii a IV-a la fotbal constănţene, echipele din fruntea clasamentului urmând să lupte pentru punctele puse în joc.

Programul partidelor - ora 11.00 (juniorii) şi ora 13.00 (seniorii):

CS Cumpăna - CS Mihail Kogălniceanu

CS Gloria Albeşti - CS Lipniţa Carvăn

Axiopolis II Cernavodă - Ştiinţa ALACAB Poarta Albă

CS Poseidon Limanu-2 Mai - CS Năvodari

CS Farul Tuzla - CS Sparta Techirghiol

CS Gloria Băneasa - CS Agigea

FC Farul Constanţa - CS Eforie

Voinţa Valu lui Traian - Viitorul Fântânele

ora 12.00 (juniorii) şi ora 13.00 (seniorii):

CSO Ovidiu - CS Portul Constanţa

Clasament seniori: 1. CS Năvodari 38p (golaveraj: 54-15), 2. Gloria Albeşti 34p (42-22), 3. CS Poseidon Limanu-2 Mai 32p (36-15), 4. CS Lipniţa Carvăn 28p, 13 jocuri (40-23), 5. Viitorul Fântânele 28p (39-27), 6. CS Cumpăna 26p (31-16), 7. CS Agigea 26p, 14j (33-19), 8. Gloria Băneasa 25p (44-36), 9. Sparta Techirghiol 23p (28-42), 10. FC Farul Constanţa 22p (39-24), 11. CSO Ovidiu 19p (23-32), 12. CS Farul Tuzla 16p (37-40), 13. Axiopolis Sport II Cernavodă 14p, 14j (28-30), 14. CS Mihail Kogălniceanu 14p (30-35), 15. CS Eforie 14p (18-28), 16. CS Portul Constanţa 14p (19-39), 17. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 9p (26-52), 18. Voinţa Valu lui Traian 0p (12-84).

Clasament juniori: 1. CS Portul Constanţa 43p (golaveraj: 103-14), 2. CS Gloria Albeşti 41p (105-16), 3. FC Farul Constanţa 40p (118-17), 4. CS Năvodari 33p (73-15), 5. Axiopolis Sport II Cernavodă 32p, 14j (93-19), 6. CS Poseidon Limanu-2 Mai 31p (77-26), 7. Sparta Techirghiol 27p (48-36), 8. CS Mihail Kogălniceanu 25p (43-29), 9. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 22p (40-40), 10. Gloria Băneasa 22p (54-58), 11. Voinţa Valu lui Traian 16p (50-55), 12. CSO Ovidiu 10p (40-75), 13. CS Agigea 10p, 14j (28-108), 14. CS Lipniţa Carvăn 9p, 13j (44-47), 15. Viitorul Fântânele 9p (36-71), 16. CS Eforie 9p, 14j (19-101), 17. CS Farul Tuzla 7p (24-143), 18. CS Cumpăna 0p, 13j (12-137).

Loading...
loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.

Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.242 secunde