CT BUS anunță modificarea programului liniilor pentru transport şcolar la Constanța

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...

CT BUS anunță modificarea programului liniilor pentru transport şcolar la Constanța

Social 23 Septembrie 2022 / 07:41 637 accesări
Foto: CT BUS Constanța

Foto: CT BUS Constanța

CT BUSanunță publicul călător că programul liniilor pentru transport şcolar se modifică de luni, 26.09.2022, după cum urmează*:
Linia E1: Gară CFR - Tomis Nord (Şcoala nr. 38) - 07:10 şi 11:20;
Tomis Nord (Şcoala nr. 29) - Gară CFR - 07:10 şi 11:30;

Linia E2: KM 5 Sere - Tomis Nord (Şcoala nr. 38) - 07:10 şi 11:15;
Tomis Nord (Şcoala nr. 29) - KM 5 Sere - 07:10 şi 11:40;

Linia E3: Palazu Mare - Tomis Nord (Şcoala nr. 38) - 07:10;
Tomis Nord (Şcoala nr. 29) - Palazu Mare - 11:40;

*Programul complet poate fi și în aplicaţia CT BUS.
Modificarea survine ca urmare a solicitărilor primite din partea unităţilor de învăţământ deservite de cele 3 linii.

-traseul E1: Gară – bd.Lăpușneanu – Tomis Nord
TRASEUL ȘCOLAR E1 - SENS DEPLASARE: TOMIS NORD - GARA CFR

STAȚIA ORA ȘCOALA / GRĂDINIȚA
ȘCOALA NR. 29 07:10 11:30 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 29 "MIHAI VITEAZU"
Sc. Nr 38 „Dimitrie Cantemir” 07:12 11:35 GRĂDINIȚA "AMICII"
Suceava 07:14 11:37
ȘCOALA NR. 7 07:16 11:39 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 "REMUS OPREANU"
Padre Pio 07:18 11:42
Dacia 07:20 11:44
Farului 07:22 11:46
Portitei 07:24 11:48
Colegiul de Arta 07:25 11:50
Casa de Cultură 07:26 11:52
București 07:28 11:54
POLICLINICA II 07:31 11:55 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 "ION JALEA"
GARA CFR 07:40 12:00



TRASEUL ȘCOLAR E1 - SENS DEPLASARE: GARA CFR - TOMIS NORD

STAȚIA ORA ȘCOALA / GRĂDINIȚA
GARA CFR 07:10 11:20
POLICLINICA II 07:13 11:23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 "ION JALEA"
BUCUREȘTI 07:14 11:25
CASA DE CULTURĂ 07:16 11:27
Colegiul de Artă 07:18 11:28
Portitei 07:20 11:30
Farului 07:22 11:32
DACIA 07:23 11:35
Padre Pio 07:25 11:37
ȘCOALA NR. 7 07:29 11:42 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 "REMUS OPREANU"
SUCEAVA 07:31 11:44
ȘCOALA NR. 29 07:33 11:46
Sc. Nr 38 „Dimitrie Cantemir” 07:40 11:50



-traseu E2: KM5 – str. Cumpenei – str. Soveja – Tomis Nord
TRASEUL ȘCOLAR E2 - SENS DEPLASARE: TOMIS NORD – KM 5 (SERE)

STAȚIA ORA ȘCOALA / GRĂDINIȚA
ȘCOALA NR. 29 07:10 11:40 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 29 "MIHAI VITEAZU"
Sc. Nr 38 „Dimitrie Cantemir” 07:12 11:45 GRĂDINIȚA "AMICII"
Brotacei 07:14 11:48
Tulcei 07:16 11:50
Ghiocel 07:20 11:54
Semanatorului 07:22 11:55
Izvor 07:22 11:57
Baba Novac 07:24 11:59
ȘCOALA NR. 23 07:26 12:01 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 23 "C-TIN BRÂNCOVEANU"
GRĂDINIȚA "DELFINII JUCĂUȘI"
ELIBERĂRII 07:28 12:03
I.C. BRĂTIANU 07:30 12:05
Spiru Haret 07:33 12:08
ȘCOALA NR. 40 07:35 12:10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 40 "AUREL VLAICU"
Gheorghe Marinescu 07:39 12:14
C.L.Sere 07:41 12:16



TRASEUL ȘCOLAR E2 - SENS DEPLASARE: KM 5 (SERE) - TOMIS NORD

STAȚIA ORA ȘCOALA / GRĂDINIȚA
C.L.Sere 07:10 11:15
Gheorghe Marinescu 07:12 11:16
ȘCOALA NR. 40 07:15 11:20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 40"AUREL VLAICU"
Spiru Haret 07:17 11:23
I.C. BRĂTIANU 07:20 11:27
ELIBERĂRII 07:28 11:29
ȘCOALA NR. 23 07:23 11:31 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 23 "C-TIN BRÂNCOVEANU"
GRĂDINIȚA "DELFINII JUCĂUȘI"
BABA NOVAC 07:24 11:33
IZVOR 07:26 11:35
Semanatorului 07:28 11:36
Ghiocel 07:29 11:37
Zmeurei 07:31 11:38
Suceava 07:35 11:40
Brotacei 07:36 11:41
ȘCOALA NR. 29 07:37 11:42 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 29 "MIHAI VITEAZU"
Sc. Nr 38 „Dimitrie Cantemir” 07:40 11:45 GRĂDINIȚA "AMICII"



-traseu E3: Palazu Mare – bd. Tomis -Tomis Nord
TRASEUL ȘCOLAR E3 - SENS DEPLASARE: PALAZU MARE - TOMIS NORD

STAȚIA ORA ȘCOALA / GRĂDINIȚA
C.L. SANATORIU 07:10
Santinelei 07:12
ȘCOALA 07:13 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14
GRĂDINIȚA NR. 39
Dumbraveni 07:15
RECOLTEI 07:16
Lucian Blaga 07:18
TOMIS PLUS 07:20
GRĂDINA 07:22
Constanta 07:24
Hortensiei 07:27
Tulcei 07:29
Suceava 07:36
Brotacei 07:37
ȘCOALA NR. 29 07:34 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 29 "MIHAI VITEAZU"
Sc. Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” 07:40 GRĂDINIȚA "AMICII"



TRASEUL ȘCOLAR E3 - SENS DEPLASARE: TOMIS NORD – PALAZU MARE

STAȚIA ORA ȘCOALA / GRĂDINIȚA
ȘCOALA NR. 29 11:40 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 29 "MIHAI VITEAZU"
Sc. Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” 11:45 GRĂDINIȚA "AMICII"
BROTĂCEI 11:47
Tulcei 11:49
Hortensiei 11:50
SERE 11:53
Barbu Catargiu 11:54
Santinelei 11:57
SANATORIU 11:59
Santinelei 12:00
ȘCOALA 12:03 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 14
GRĂDINIȚA NR. 39
Dumbraveni 12:04
RECOLTEI 12:06
Lucian Blaga 12:08
TOMIS PLUS 12:10



Ştiri recomandate

12
Pagina a fost generata in 0.1889 secunde