Cu cine joacă SSC Farul în Liga a 2-a! Vezi programul complet!

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...

Cu cine joacă SSC Farul în Liga a 2-a! Vezi programul complet!

Sport 19 Iulie 2018 / 17:24 1181 accesări

FRF a stabilit în dimineaţa de joi, 19 iulie, programul complet al sezonului 2018/19 din Liga a 2-a Casa Pariurilor. Prima etapă se va disputa în weekend-ul 4-5 august. Capul de afiş al rundei este duelul dintre Farul Constanţa şi ACS Poli Timişoara. Petrolul va evolua pe teren cu Sportul Snagov, în vreme ce U Cluj joacă împotriva celor de la Metaloglobus.

Ca urmare a hotărârii Comitetului de Urgență a Federației Române de Fotbal din data de 18 iulie 2018, componența Ligii 2 Casa Pariurilor în ediția 2018-2019 este următoarea:

Etapa I (4 august 2018)

ACS Energeticianul - Luceafărul Oradea
ASU Politehnica Timişoara - Chindia Târgovişte
Universitatea Cluj - Metaloglobus
Aerostar Bacău - Pandurii Târgu Jiu
FC Argeş - CS Baloteşti
Petrolul Ploieşti - Sportul Snagov
CS Mioveni - Academica Clinceni
Daco-Getica Bucureşti - UTA Arad
SSC Farul Constanţa - ACS Poli Timişoara
Dacia Unirea Brăila - Ripensia Timişoara

Etapa II (11 august 2018)

Luceafărul Oradea-Ripensia Timişoara
ACS Poli Timişoara-Dacia Unirea Brăila
UTA Arad-SSC Farul Constanţa
Academica Clinceni-Daco-Getica Bucureşti
Sportul Snagov-CS Mioveni
CS Baloteşti-Petrolul Ploieşti
Pandurii Târgu Jiu-FC Argeş
Metaloglobus-Aerostar Bacău
Chindia Târgovişte-Universitatea Cluj
ACS Energeticianul-ASU Politehnica Timişoara

Etapa III(18 august 2018)

ASU Politehnica Timişoara-Luceafărul Oradea
Universitatea Cluj-ACS Energeticianul
Aerostar Bacău-Chindia Târgovişte
FC Argeş-Metaloglobus
Petrolul Ploieşti-Pandurii Târgu Jiu
CS Mioveni-CS Baloteşti
Daco-Getica Bucureşti-Sportul Snagov
SSC Farul Constanţa-Academica Clinceni
Dacia Unirea Brăila-UTA Arad
Ripensia Timişoara-ACS Poli Timişoara

Etapa IV (25 august 2018)

Luceafărul Oradea-ACS Poli Timişoara
UTA Arad-Ripensia Timişoara
Academica Clinceni-Dacia Unirea Brăila
Sportul Snagov-SSC Farul Constanţa
CS Baloteşti-Daco-Getica Bucureşti
Pandurii Târgu Jiu-CS Mioveni
Metaloglobus-Petrolul Ploieşti
Chindia Târgovişte-FC Argeş
ACS Energeticianul-Aerostar Bacău
ASU Politehnica Timişoara-Universitatea Cluj

Etapa V (1 septembrie 2018)

Universitatea Cluj-Luceafărul Oradea
Aerostar Bacău-ASU Politehnica Timişoara
FC Argeş-ACS Energeticianul
Petrolul Ploieşti-Chindia Târgovişte
CS Mioveni-Metaloglobus
Daco-Getica Bucureşti-Pandurii Târgu Jiu
SSC Farul Constanţa-CS Baloteşti
Dacia Unirea Brăila-Sportul Snagov
Ripensia Timişoara-Academica Clinceni
ACS Poli Timişoara-UTA Arad

Etapa VI (08 septembrie 2018)

Luceafărul Oradea-UTA Arad
Academica Clinceni-ACS Poli Timişoara
Sportul Snagov-Ripensia Timişoara
CS Baloteşti-Dacia Unirea Brăila
Pandurii Târgu Jiu-SSC Farul Constanţa
Metaloglobus-Daco-Getica Bucureşti
Chindia Târgovişte-CS Mioveni
ACS Energeticianul-Petrolul Ploieşti
ASU Politehnica Timişoara-FC Argeş
Universitatea Cluj-Aerostar Bacău

Etapa VII (15 septembrie 2018)

Aerostar Bacău-Luceafărul Oradea
FC Argeş-Universitatea Cluj
Petrolul Ploieşti-ASU Politehnica Timişoara
CS Mioveni-ACS Energeticianul
Daco-Getica Bucureşti-Chindia Târgovişte
SSC Farul Constanţa-Metaloglobus
Dacia Unirea Brăila-Pandurii Târgu Jiu
Ripensia Timişoara-CS Baloteşti
ACS Poli Timişoara-Sportul Snagov
UTA Arad-Academica Clinceni

Etapa VIII (22 septembrie 2018)

Luceafărul Oradea-Academica Clinceni
Sportul Snagov-UTA Arad
CS Baloteşti-ACS Poli Timişoara
Pandurii Târgu Jiu-Ripensia Timişoara
Metaloglobus-Dacia Unirea Brăila
Chindia Târgovişte-SSC Farul Constanţa
ACS Energeticianul-Daco-Getica Bucureşti
ASU Politehnica Timişoara-CS Mioveni
Universitatea Cluj-Petrolul Ploieşti
Aerostar Bacău-FC Argeş

Etapa IX (29 septembrie 2018)

FC Argeş-Luceafărul Oradea
Petrolul Ploieşti-Aerostar Bacău
CS Mioveni-Universitatea Cluj
Daco-Getica Bucureşti-ASU Politehnica Timişoara
SSC Farul Constanţa-ACS Energeticianul
Dacia Unirea Brăila-Chindia Târgovişte
Ripensia Timişoara-Metaloglobus
ACS Poli Timişoara-Pandurii Târgu Jiu
UTA Arad-CS Baloteşti
Academica Clinceni-Sportul Snagov

Etapa X (06 octombrie 2018)

Luceafărul Oradea-Sportul Snagov
CS Baloteşti-Academica Clinceni
Pandurii Târgu Jiu-UTA Arad
Metaloglobus-ACS Poli Timişoara
Chindia Târgovişte-Ripensia Timişoara
ACS Energeticianul-Dacia Unirea Brăila
ASU Politehnica Timişoara-SSC Farul Constanţa
Universitatea Cluj-Daco-Getica Bucureşti
Aerostar Bacău-CS Mioveni
FC Argeş-Petrolul Ploieşti

Etapa XI(10 octombrie 2018)

Petrolul Ploieşti-Luceafărul Oradea
CS Mioveni-FC Argeş
Daco-Getica Bucureşti-Aerostar Bacău
SSC Farul Constanţa-Universitatea Cluj
Dacia Unirea Brăila-ASU Politehnica Timişoara
Ripensia Timişoara-ACS Energeticianul
ACS Poli Timişoara-Chindia Târgovişte
UTA Arad-Metaloglobus
Academica Clinceni-Pandurii Târgu Jiu
Sportul Snagov-CS Baloteşti

Etapa XII (13 octombrie 2018)

Luceafărul Oradea-CS Baloteşti
Pandurii Târgu Jiu-Sportul Snagov
Metaloglobus-Academica Clinceni
Chindia Târgovişte-UTA Arad
ACS Energeticianul-ACS Poli Timişoara
ASU Politehnica Timişoara-Ripensia Timişoara
Universitatea Cluj-Dacia Unirea Brăila
Aerostar Bacău-SSC Farul Constanţa
FC Argeş-Daco-Getica Bucureşti
Petrolul Ploieşti-CS Mioveni

Etapa XIII (20 octombrie 2018)

CS Mioveni-Luceafărul Oradea
Daco-Getica Bucureşti-Petrolul Ploieşti
SSC Farul Constanţa-FC Argeş
Dacia Unirea Brăila-Aerostar Bacău
Ripensia Timişoara-Universitatea Cluj
ACS Poli Timişoara-ASU Politehnica Timişoara
UTA Arad-ACS Energeticianul
Academica Clinceni-Chindia Târgovişte
Sportul Snagov-Metaloglobus
CS Baloteşti-Pandurii Târgu Jiu

Etapa XIV (27 octombrie 2018)

Luceafărul Oradea-Pandurii Târgu Jiu
Metaloglobus-CS Baloteşti
Chindia Târgovişte-Sportul Snagov
ACS Energeticianul-Academica Clinceni
ASU Politehnica Timişoara-UTA Arad
Universitatea Cluj-ACS Poli Timişoara
Aerostar Bacău-Ripensia Timişoara
FC Argeş-Dacia Unirea Brăila
Petrolul Ploieşti-SSC Farul Constanţa
CS Mioveni-Daco-Getica Bucureşti

Etapa XV (03 noiembrie 2018)

Daco-Getica Bucureşti-Luceafărul Oradea
SSC Farul Constanţa-CS Mioveni
Dacia Unirea Brăila-Petrolul Ploieşti
Ripensia Timişoara-FC Argeş
ACS Poli Timişoara-Aerostar Bacău
UTA Arad-Universitatea Cluj
Academica Clinceni-ASU Politehnica Timişoara
Sportul Snagov-ACS Energeticianul
CS Baloteşti-Chindia Târgovişte
Pandurii Târgu Jiu-Metaloglobus

Etapa XVI (10 noiembrie 2018)

Luceafărul Oradea-Metaloglobus
Chindia Târgovişte-Pandurii Târgu Jiu
ACS Energeticianul-CS Baloteşti
ASU Politehnica Timişoara-Sportul Snagov
Universitatea Cluj-Academica Clinceni
Aerostar Bacău-UTA Arad
FC Argeş-ACS Poli Timişoara
Petrolul Ploieşti-Ripensia Timişoara
CS Mioveni-Dacia Unirea Brăila
Daco-Getica Bucureşti-SSC Farul Constanţa

Etapa XVII (17 noiembrie 2018)

SSC Farul Constanţa-Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila-Daco-Getica Bucureşti
Ripensia Timişoara-CS Mioveni
ACS Poli Timişoara-Petrolul Ploieşti
UTA Arad-FC Argeş
Academica Clinceni-Aerostar Bacău
Sportul Snagov-Universitatea Cluj
CS Baloteşti-ASU Politehnica Timişoara
Pandurii Târgu Jiu-ACS Energeticianul
Metaloglobus-Chindia Târgovişte

Etapa XVIII (24 noiembrie 2018)

Luceafărul Oradea-Chindia Târgovişte
ACS Energeticianul-Metaloglobus
ASU Politehnica Timişoara-Pandurii Târgu Jiu
Universitatea Cluj-CS Baloteşti
Aerostar Bacău-Sportul Snagov
FC Argeş-Academica Clinceni
Petrolul Ploieşti-UTA Arad
CS Mioveni-ACS Poli Timişoara
Daco-Getica Bucureşti-Ripensia Timişoara
SSC Farul Constanţa-Dacia Unirea Brăila

Etapa XIX (28 noiembrie 2018)

Dacia Unirea Brăila-Luceafărul Oradea
Ripensia Timişoara-SSC Farul Constanţa
ACS Poli Timişoara-Daco-Getica Bucureşti
UTA Arad-CS Mioveni
Academica Clinceni-Petrolul Ploieşti
Sportul Snagov-FC Argeş
CS Baloteşti-Aerostar Bacău
Pandurii Târgu Jiu-Universitatea Cluj
Metaloglobus-ASU Politehnica Timişoara
Chindia Târgovişte-ACS Energeticianul

Etapa 20 (01 decembrie 2018)
CS Luceafărul Oradea – ACS Energeticianul
AFC Chindia Târgovişte – ASU Politehnica Timişoara
FC Metaloglobus Bucureşti – AS FC Universitatea Cluj
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Aerostar Bacău
CS Baloteşti – Fotbal Club Argeş
CS Sportul Snagov – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS FC Academica Clinceni – CS Mioveni
AFC UTA Arad – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS Politehnica Timişoara – SSC Farul Constanţa
AFC Ripensia Timişoara – ACS Dacia Unirea Brăila

Etapa 21 (08 decembrie 2018)
AFC Ripensia Timişoara – CS Luceafărul Oradea
ACS Dacia Unirea Brăila – ACS Politehnica Timişoara
SSC Farul Constanţa – AFC UTA Arad
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS FC Academica Clinceni
CS Mioveni – CS Sportul Snagov
ACS Petrolul 52 Ploieşti – CS Baloteşti
Fotbal Club Argeş – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
CS Aerostar Bacău – FC Metaloglobus Bucureşti
AS FC Universitatea Cluj – AFC Chindia Târgovişte
ASU Politehnica Timişoara – ACS Energeticianul

Etapa 22 (23 februarie 2019)
CS Luceafărul Oradea – ASU Politehnica Timişoara
ACS Energeticianul – AS FC Universitatea Cluj
AFC Chindia Târgovişte – CS Aerostar Bacău
FC Metaloglobus Bucureşti – Fotbal Club Argeş
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS Petrolul 52 Ploieşti
CS Baloteşti – CS Mioveni
CS Sportul Snagov – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS FC Academica Clinceni – SSC Farul Constanţa
AFC UTA Arad – ACS Dacia Unirea Brăila
ACS Politehnica Timişoara – AFC Ripensia Timişoara

Etapa 23 (02 martie 2019)
ACS Politehnica Timişoara – CS Luceafărul Oradea
AFC Ripensia Timişoara – AFC UTA Arad
ACS Dacia Unirea Brăila – ACS FC Academica Clinceni
SSC Farul Constanţa – CS Sportul Snagov
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Baloteşti
CS Mioveni – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Petrolul 52 Ploieşti – FC Metaloglobus Bucureşti
Fotbal Club Argeş – AFC Chindia Târgovişte
CS Aerostar Bacău – ACS Energeticianul
AS FC Universitatea Cluj – ASU Politehnica Timişoara

Etapa 24
CS Luceafărul Oradea – AS FC Universitatea Cluj
ASU Politehnica Timişoara – CS Aerostar Bacău
ACS Energeticianul – Fotbal Club Argeş
AFC Chindia Târgovişte – ACS Petrolul 52 Ploieşti
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Mioveni
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ASC Daco-Getica Bucureşti
CS Baloteşti – SSC Farul Constanţa
CS Sportul Snagov – ACS Dacia Unirea Brăila
ACS FC Academica Clinceni – AFC Ripensia Timişoara
AFC UTA Arad – ACS Politehnica Timişoara

Etapa 25
AFC UTA Arad – CS Luceafărul Oradea
ACS Politehnica Timişoara – ACS FC Academica Clinceni
AFC Ripensia Timişoara – CS Sportul Snagov
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Baloteşti
SSC Farul Constanţa – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ASC Daco-Getica Bucureşti – FC Metaloglobus Bucureşti
CS Mioveni – AFC Chindia Târgovişte
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS Energeticianul
Fotbal Club Argeş – ASU Politehnica Timişoara
CS Aerostar Bacău – AS FC Universitatea Cluj

Etapa 26
CS Luceafărul Oradea – CS Aerostar Bacău
AS FC Universitatea Cluj – Fotbal Club Argeş
ASU Politehnica Timişoara – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Energeticianul – CS Mioveni
AFC Chindia Târgovişte – ASC Daco-Getica Bucureşti
FC Metaloglobus Bucureşti – SSC Farul Constanţa
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS Dacia Unirea Brăila
CS Baloteşti – AFC Ripensia Timişoara
CS Sportul Snagov – ACS Politehnica Timişoara
ACS FC Academica Clinceni – AFC UTA Arad

Etapa 27
ACS FC Academica Clinceni – CS Luceafărul Oradea
AFC UTA Arad – CS Sportul Snagov
ACS Politehnica Timişoara – CS Baloteşti
AFC Ripensia Timişoara – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Dacia Unirea Brăila – FC Metaloglobus Bucureşti
SSC Farul Constanţa – AFC Chindia Târgovişte
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS Energeticianul
CS Mioveni – ASU Politehnica Timişoara
ACS Petrolul 52 Ploieşti – AS FC Universitatea Cluj
Fotbal Club Argeş – CS Aerostar Bacău

Etapa 28
CS Luceafărul Oradea – Fotbal Club Argeş
CS Aerostar Bacău – ACS Petrolul 52 Ploieşti
AS FC Universitatea Cluj – CS Mioveni
ASU Politehnica Timişoara – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS Energeticianul – SSC Farul Constanţa
AFC Chindia Târgovişte – ACS Dacia Unirea Brăila
FC Metaloglobus Bucureşti – AFC Ripensia Timişoara
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS Politehnica Timişoara
CS Baloteşti – AFC UTA Arad
CS Sportul Snagov – ACS FC Academica Clinceni

Etapa 29
CS Sportul Snagov – CS Luceafărul Oradea
ACS FC Academica Clinceni – CS Baloteşti
AFC UTA Arad – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS Politehnica Timişoara – FC Metaloglobus Bucureşti
AFC Ripensia Timişoara – AFC Chindia Târgovişte
ACS Dacia Unirea Brăila – ACS Energeticianul
SSC Farul Constanţa – ASU Politehnica Timişoara
ASC Daco-Getica Bucureşti – AS FC Universitatea Cluj
CS Mioveni – CS Aerostar Bacău
ACS Petrolul 52 Ploieşti – Fotbal Club Argeş

Etapa 30
CS Luceafărul Oradea – ACS Petrolul 52 Ploieşti
Fotbal Club Argeş – CS Mioveni
CS Aerostar Bacău – ASC Daco-Getica Bucureşti
AS FC Universitatea Cluj – SSC Farul Constanţa
ASU Politehnica Timişoara – ACS Dacia Unirea Brăila
ACS Energeticianul – AFC Ripensia Timişoara
AFC Chindia Târgovişte – ACS Politehnica Timişoara
FC Metaloglobus Bucureşti – AFC UTA Arad
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ACS FC Academica Clinceni
CS Baloteşti – CS Sportul Snagov

Etapa 31
CS Baloteşti – CS Luceafărul Oradea
CS Sportul Snagov – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ACS FC Academica Clinceni – FC Metaloglobus Bucureşti
AFC UTA Arad – AFC Chindia Târgovişte
ACS Politehnica Timişoara – ACS Energeticianul
AFC Ripensia Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
ACS Dacia Unirea Brăila – AS FC Universitatea Cluj
SSC Farul Constanţa – CS Aerostar Bacău
ASC Daco-Getica Bucureşti – Fotbal Club Argeş
CS Mioveni – ACS Petrolul 52 Ploieşti

Etapa 32
CS Luceafărul Oradea – CS Mioveni
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ASC Daco-Getica Bucureşti
Fotbal Club Argeş – SSC Farul Constanţa
CS Aerostar Bacău – ACS Dacia Unirea Brăila
AS FC Universitatea Cluj – AFC Ripensia Timişoara
ASU Politehnica Timişoara – ACS Politehnica Timişoara
ACS Energeticianul – AFC UTA Arad
AFC Chindia Târgovişte – ACS FC Academica Clinceni
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Sportul Snagov
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Baloteşti

Etapa 33
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – CS Luceafărul Oradea
CS Baloteşti – FC Metaloglobus Bucureşti
CS Sportul Snagov – AFC Chindia Târgovişte
ACS FC Academica Clinceni – ACS Energeticianul
AFC UTA Arad – ASU Politehnica Timişoara
ACS Politehnica Timişoara – AS FC Universitatea Cluj
AFC Ripensia Timişoara – CS Aerostar Bacău
ACS Dacia Unirea Brăila – Fotbal Club Argeş
SSC Farul Constanţa – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ASC Daco-Getica Bucureşti – CS Mioveni

Etapa 34
CS Luceafărul Oradea – ASC Daco-Getica Bucureşti
CS Mioveni – SSC Farul Constanţa
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS Dacia Unirea Brăila
Fotbal Club Argeş – AFC Ripensia Timişoara
CS Aerostar Bacău – ACS Politehnica Timişoara
AS FC Universitatea Cluj – AFC UTA Arad
ASU Politehnica Timişoara – ACS FC Academica Clinceni
ACS Energeticianul – CS Sportul Snagov
AFC Chindia Târgovişte – CS Baloteşti
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu

Etapa 35
FC Metaloglobus Bucureşti – CS Luceafărul Oradea
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – AFC Chindia Târgovişte
CS Baloteşti – ACS Energeticianul
CS Sportul Snagov – ASU Politehnica Timişoara
ACS FC Academica Clinceni – AS FC Universitatea Cluj
AFC UTA Arad – CS Aerostar Bacău
ACS Politehnica Timişoara – Fotbal Club Argeş
AFC Ripensia Timişoara – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Dacia Unirea Brăila – CS Mioveni
SSC Farul Constanţa – ASC Daco-Getica Bucureşti

Etapa 36
CS Luceafărul Oradea – SSC Farul Constanţa
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS Dacia Unirea Brăila
CS Mioveni – AFC Ripensia Timişoara
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS Politehnica Timişoara
Fotbal Club Argeş – AFC UTA Arad
CS Aerostar Bacău – ACS FC Academica Clinceni
AS FC Universitatea Cluj – CS Sportul Snagov
ASU Politehnica Timişoara – CS Baloteşti
ACS Energeticianul – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
AFC Chindia Târgovişte – FC Metaloglobus Bucureşti

Etapa 37
AFC Chindia Târgovişte – CS Luceafărul Oradea
FC Metaloglobus Bucureşti – ACS Energeticianul
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu – ASU Politehnica Timişoara
CS Baloteşti – AS FC Universitatea Cluj
CS Sportul Snagov – CS Aerostar Bacău
ACS FC Academica Clinceni – Fotbal Club Argeş
AFC UTA Arad – ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Politehnica Timişoara – CS Mioveni
AFC Ripensia Timişoara – ASC Daco-Getica Bucureşti
ACS Dacia Unirea Brăila – SSC Farul Constanţa

Etapa 38
CS Luceafărul Oradea – ACS Dacia Unirea Brăila
SSC Farul Constanţa – AFC Ripensia Timişoara
ASC Daco-Getica Bucureşti – ACS Politehnica Timişoara
CS Mioveni – AFC UTA Arad
ACS Petrolul 52 Ploieşti – ACS FC Academica Clinceni
Fotbal Club Argeş – CS Sportul Snagov
CS Aerostar Bacău – CS Baloteşti
AS FC Universitatea Cluj – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu
ASU Politehnica Timişoara – FC Metaloglobus Bucureşti
ACS Energeticianul – AFC Chindia Târgovişte

Taguri articol


12
Declarația pe proprie răspundere
Pagina a fost generata in 0.1258 secunde