Etapa a cincea în Liga a IV-a constănţeană la fotbal

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Fotbal judeţean Etapa a cincea în Liga a IV-a constănţeană la fotbal
Sport 06 Septembrie 2019 / 08:58 1440 accesări 0 comentarii

Programul partidelor care se vor disputa sâmbătă, 7 septembrie, în etapa a cincea a Ligii a IV-a constănţene la fotbal - ora 15.00 - juniorii, ora 17.00 - seniorii:

CS Năvodari - CS Lipnița Carvăn

Viitorul Pecineaga - Axiopolis Cernavodă

CS Portul Constanța - Voința Valu lui Traian

Emaus Cernavodă - CS Agigea

CS Cumpăna - Viitorul Fântânele

Sparta Techirghiol - CSO Ovidiu

Gloria Albeşti - CS Mihail Kogălniceanu

Ştiinţa ALACAB Poarta Albă - CS Farul Tuzla

Întâlnirile CS Eforie - Gloria Băneasa au fost amânate.

Clasament seniori: 1. Fântânele 10p (golaveraj: 20-5), 2. Portul 10p (9-1), 3. Agigea 9p (8-7), 4. Năvodari 7p (12-2), 5. Techirghiol 7p (10-6), 6. Tuzla 7p (7-5), 7. Albeşti 6p (11-4), 8. Kogălniceanu 6p (11-11), 9. Axiopolis II 6p (7-7), 10. Eforie 6p (6-6). 11. Ovidiu 5p (9-6), 12. Lipniţa Carvăn 4p (12-4), 13. Cumpăna 4p (6-4), 14. Poarta Albă 4p (3-10), 15. Valu lui Traian 3p (8-22), 16. Băneasa 2p (7-12), 17. Pecineaga 0p (9-16), 18. Emaus 0p (2-30).

Clasament juniori: 1. Năvodari 12p (golaveraj: 28-4), 2. Portul 10p (36-4), 3. Valu lui Traian 9p (25-8), 4. Băneasa 9p (20-7), 5. Techirghiol 9p (16-4), 6. Agigea 9p (10-12), 7. Poarta Albă 7p (18-10), 8. Axiopolis II 6p (20-8), 9. Fântânele 6p (19-14), 10. Eforie 6p (9-15), 11. Albeşti 6p (15-39), 12. Emaus 4p (10-17), 13. Kogălniceanu 3p (3-9), 14. Cumpăna 3p (5-19), 15. Tuzla 3p (5-28), 16. Ovidiu 1p (4-12), 17. Lipniţa Carvăn 0p (1-13), 18. Pecineaga 0p (8-29).

Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.



Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.2695 secunde