Loturile echipelor participante la Trofeul „Telegraf”, ediţia a 28-a

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...

Loturile echipelor participante la Trofeul „Telegraf”, ediţia a 28-a

Sport 30 Ianuarie 2019 / 10:01 2180 accesări

TELEGRAF CONSTANȚA

TELEGRAF CONSTANȚA

AS FCS OLD-BOYS 2017 NĂVODARI

AS FCS OLD-BOYS 2017 NĂVODARI

ATHLETIC CLUB 1973 CONSTANŢA

ATHLETIC CLUB 1973 CONSTANŢA

TOMIS-MILLENIUM CONSTANŢA

TOMIS-MILLENIUM CONSTANŢA

CFR-MUNICIPAL CONSTANŢA

CFR-MUNICIPAL CONSTANŢA

VICTORIA MIHAI VITEAZU

VICTORIA MIHAI VITEAZU

SOCEP CONSTANŢA

SOCEP CONSTANŢA

MUNICIPAL-CFR CONSTANŢA

MUNICIPAL-CFR CONSTANŢA

La ediţia din 2019 a Trofeului „Telegraf” la fotbal în sală, cel mai vechi turneu de acest gen din ţară rezervat veteranilor, participă opt echipe, care luptă pentru câştigarea trofeului în sistem campionat. Iată în continuare componenţa loturilor celor opt formaţii.

TELEGRAF CONSTANȚA: Lungu Adrian (anul naşterii: 1970), Caracostea Ionuţ (1989), Coman Ionuţ (1978), Caracostea Constantin (1973), Dodu Rafael (1977), Petre Silviu (1980), Cealera Sorin (1970), Ungureanu Adrian (1973), Alexe Paul (1969), Dumbravă Constantin (1969), Boarţă Anton (1984), Cojocaru Marian (1978), Păuna Marius (1978), Caracostea Matei (1976), Vicol Vasile (1973), Ciprian Mihai (1977), Hristu Dumitru (1977), Carataş Gigi (1971), Dumitru Ionuţ (1980), Oţil Daniel Zeno (1980).

AS FCS OLD-BOYS 2017 NĂVODARI: Bucur Viorel (anul naşterii: 1981), Ailiesei Cătălin (1981), Voicu Daniel (1984), Petre Costel (1980), Ursache Marian (1979), Nicolae Sorin (1980), Sorescu Valentin (1976), Gîlcă Emil (1978), Chiru Cosmin (1984), Tudorici Nicolae (1975), Manea Adrian (1980), Chişcă Vasile (1980), Ebuamet Denis (1984), Prică Adrian (1986), Olteanu Daniel (1980), Tănăsescu Vasile (1979), Vişa Marian (1978), Dumitrescu Daniel (1977), Răileanu Ştefan (1979), Foamete Adrian (1972).

ATHLETIC CLUB 1973 CONSTANŢA: Munteanu Bogdan (anul naşterii: 1972), Carataş Ionuț (1974), Samara Costică (1963), Radu Bogdan (1976), Ioja Nicolae (1979), Doicaru Radu (1981), Marinescu Andrei (1976), Bugeac Ciprian (1978), Bârsan Liviu (1974), Văleanu Marius (1980), Mogoş Cătălin (1986), Rădulescu Alexandru (1980), Mihu Mădălin (1979), Gherghescu Marian (1977), Vasile Caraman (1980), Ciolacu Mihai (1977).

TOMIS-MILLENIUM CONSTANŢA: Dobrin Paul (anul naşterii: 1970), Murgoci Marian (1972), Poteleanu Dragoş (1971), Trană Aurel (1973), Actem Turgai (1967), Ciotic Cristian (1968), Iordan Ştefan (1974), Anastase Ruca (1974), Volniţchi Gheorghe (1974), Başturea Sorin (1966), Munteanu George (1968), Arău Cristian (1978), Ștefan Ştefan (1981), Florea Marian (1974), Croitoru Dan (1978).

CFR-MUNICIPAL CONSTANŢA: Trașcă Vasile (anul naşterii: 1981), Siminicianu Daniel (1980), Siminicianu Cristian (1984), Dragomir Adrian (1977), Stan Gabriel (1971), Tănase Halep (1988), Olar Ştefănel (1983), Toader Șerban (1981), Sefa Erchin (1976), Stoica Dumitru (1981), Paşata Nicea (1973), Şotârcă Marian (1980), Tomescu George (1979), Gâdei Aurelian (1981), Curumi Decebal (1980), Enache Anghel (1982).

VICTORIA MIHAI VITEAZU: Grameni Iancu (anul naşterii: 1978), Ganea Cristian (1975), Răducanu Marius (1975), Robu Valentin (1983), Manole Marian (1981), Cristian Crecan (1986), Croitoru Liviu (1983), Florea Ionuţ (1981), Gechereanu Constantin (1971), Codin Marius (1979), Guliu Mihai (1968), Nanciu Cristian (1978), Arnăutu Vasile (1978), Gheorghe Alexandru (1979), Spătaru Adrian (1976).

SOCEP CONSTANŢA: Fogoroș Gheorghe (anul naşterii: 1959), Ștefănescu Fănel (1960), Codet Gabriel (1976), Ţivichi Nicolae (1962), Manea Manolache (1962), Ridiche Tudorel (1967), Rușit Birol (1968), Filip Vasile (1969), Buliga Ion (1974), Faitaş Dumitru (1967), Aspi Cean (1967), Mărăcine Emil (1967), Omer Ervin (1968), Petre Marian (1974), Enache Laurenţiu (1972), Petcu Doru (1969), Negustoru Dan (1968), Iacob Mihai (1966), Ruţă Florentin (1971), Ion Florian (1970).

MUNICIPAL-CFR CONSTANŢA: Paraschiv Adrian (anul naşterii: 1972), Nădrag Willi (1968), Arnăutu Paris (1980), Bărăitaru Iulian (1971), Stoianof Sebastian (1973), Weiss Eduard (1971), Mihai Georges (1969), Petre Emil (1971), Plamuţi Stere (1968), Vanghelici Mihai (1981), Cornea Dragoş (1968), Diacu Vasile (1968), Gavaz Marian (1967), Butoiu Gheorghe (1968), Constantin Daniel (1971), Crăciun Viorel (1968), Ionescu Ion (1972), Geileanu Mihai (1985), Culeafă Sandu (1974), Costea Gheorghe (1972).

Turneul este organizat de Clubul Sportiv CFR Constanța, în parteneriat cu Asociația Județeană de Fotbal Constanța, Direcția Județeană pentru Sport și Tineret Constanța și cotidianul „Telegraf”.

Sponsor principal: Decathlon Constanţa.

Sponsori: Carrefour Constanţa şi NS Copiers (sponsor CS CFR Constanţa).

Sponsor tehnic: Dornik Total Services (partener oficial echipament sportiv Kelme şi Masita).



12
Pagina a fost generata in 0.1751 secunde