Programul formaţiilor constănţene din weekend

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Programul formaţiilor constănţene din weekend
Sport 12 Octombrie 2018 / 09:07 707 accesări 2 comentarii
HC Dobrogea Sud Constanţa va susţine sâmbătă, de la ora 17.30, în Sala Sporturilor, un meci foarte important în Liga Naţională de handbal masculin

HC Dobrogea Sud Constanţa va susţine sâmbătă, de la ora 17.30, în Sala Sporturilor, un meci foarte important în Liga Naţională de handbal masculin

FOTBAL, Liga a 3-a, Seria a 2-a, etapa a 8-a - vineri, ora 15.00: FCSB II - Axiopolis Cernavodă (terenul 3 sintetic Baza „Arcom” din Bucureşti); sâmbătă, ora 15.00: CS Medgidia - CS Tunari (stadionul „Iftimie Ilisei” din Medgidia).

FOTBAL, Liga a 2-a, etapa a 12-a - sâmbătă, ora 11.00: Aerostar Bacău - SSC Farul Constanța (stadionul „Aerostar” din Bacău).

FOTBAL, meci amical - sâmbătă, ora 12.00: FC Viitorul Constanța - Dunărea Călăraşi (stadionul „Central” din Complexul Sportiv al Academiei de Fotbal „Gheorghe Hagi” de la Ovidiu).

RUGBY, Divizia Naţională de Seniori, Grupa Centru-Sud, etapa a 5-a - sâmbătă, ora 14.00: CS Sportul Studenţesc Bucureşti - CS Năvodari (Complexul Sportiv Studenţesc „Tei” din Bucureşti).

HANDBAL MASCULIN, Divizia A, Seria B, etapa a 6-a - sâmbătă, ora 12.00: CSU Târgovişte - HC Dobrogea Sud II Constanţa (Sala Clubului Sportiv Şcolar din Târgovişte). CS Medgidia stă în această etapă.

HANDBAL MASCULIN, Liga Naţională, etapa a 6-a - sâmbătă, ora 17.30: HC Dobrogea Sud Constanţa - SCM Politehnica Timişoara (Sala Sporturilor din Constanţa).

HANDBAL FEMININ, Divizia A, Seria A, etapa a 5-a - duminică, ora 13.00: CSU Neptun Constanţa - Ştiinţa Bacău (Sala Sporturilor din Constanţa).

VOLEI FEMININ, Divizia A2, Seria Est - sâmbătă, ora 13.00: CS Top Volei 05 Constanţa - CSM Unic Piatra Neamţ (Sala „Tomis” - Flămânda din Constanţa); ora 13.30: CSM Gloria Buzău - CS Medgidia (Sala de sport a Colegiului Național „Bogdan Petriceicu Hașdeu” din Buzău).

BASCHET FEMININ, Liga Naţională, Grupa B, etapa a 2-a - sâmbătă, ora 17.00: ACS KSE Tg. Secuiesc - CS Phoenix-Ştiinţa Constanţa (Sala Sporturilor din Tg. Secuiesc).

BASCHET MASCULIN, Liga Naţională, Grupa B, etapa a 2-a - sâmbătă, ora 20.00: BC Athletic Constanţa - CSM Mediaş (Sala Sporturilor din Constanţa).

Taguri articol
sportConstanțafotbalrugbyhandbalvoleibaschet
Loading...

2 comentarii

Dan 10:37:46 / 12 Octombrie 2018
Volei fete

De echipa din CONSTANTA - TOP VOLEI 2005, care din cate stiu eu joaca in prima etapa cu Piatra Neamt, nu spuneti nimic ? Nu prea ne intereseaza Medgidia, asa ca nu mai le faceti atata reclama, fiti mai constanteni!

din medgidia 13:18:19 / 12 Octombrie 2018
pentru constantean

scrie la paragraful 8.

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.



Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.2517 secunde