Programul formaţiilor constănţene

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Programul formaţiilor constănţene
Sport 09 Noiembrie 2018 / 08:45 656 accesări 0 comentarii
Voleibalistele de la CS Medgidia au obţinut victorii pe linie în Divizia A2, Seria Est (sursa foto: Clubul Sportiv Medgidia)

Voleibalistele de la CS Medgidia au obţinut victorii pe linie în Divizia A2, Seria Est (sursa foto: Clubul Sportiv Medgidia)

BASCHET MASCULIN, Liga Naţională, Grupa B, etapa a 5-a - vineri, ora 18.00: CS Municipal Mediaş - BC Athletic Constanţa (Sala Sporturilor din Mediaş).

BASCHET FEMININ, Liga Naţională, Grupa B, etapa a 8-a - vineri, ora 19.30: CS Rapid Bucureşti - CS Phoenix-Ştiinţa Constanţa (Sala „Rapid” din Bucureşti).

HANDBAL MASCULIN, Divizia A, Seria B, etapa a 9-a - sâmbătă, ora 11.00: HC Dobrogea Sud II Constanţa - CSM Alexandria (Sala Sporturilor din Constanţa).

FOTBAL, Liga a 2-a, etapa a 16-a - sâmbătă, ora 11.00: Daco-Getica Bucureşti - SSC Farul Constanţa (Stadionul „Juventus” din Bucureşti).

RUGBY, Divizia Naţională de Seniori, Grupa Centru-Sud, etapa a 9-a - sâmbătă, ora 11.00: RC Griviţa Bucureşti - CS Năvodari (Stadionul „Parcul Copilului” din Bucureşti).

VOLEI FEMININ, Divizia A2, Seria Est, etapa a 5-a - sâmbătă, ora 12.30: CS Medgidia - CSO 2005 Voluntari (Sala Sporturilor „Iftimie Ilisei” din Medgidia).

FOTBAL, Liga a 3-a, Seria a 2-a, etapa a 12-a - sâmbătă, ora 14.00: CS Medgidia - Progresul Spartac Bucureşti (Stadionul „Iftimie Ilisei” din Medgidia). Axiopolis Cernavodă nu va evolua în această etapă.

VOLEI FEMININ, Divizia A2, Seria Est, etapa a 5-a - sâmbătă, ora 15.00: CS Rapid Bucureşti - CS Top Volei 05 Constanţa (Sala „Rapid” din Bucureşti).

HANDBAL MASCULIN, Divizia A, Seria B, etapa a 9-a - sâmbătă, ora 16.30: CSU Târgovişte - CS Medgidia (Sala Clubului Sportiv Şcolar din Târgovişte).

HANDBAL MASCULIN, Liga Naţională, etapa a 10-a - sâmbătă, ora 17.00: CS Universitatea Cluj - HC Dobrogea Sud Constanţa (Sala Sporturilor „Horia Demian” din Cluj-Napoca).

FOTBAL, Liga 1, etapa a 15-a - sâmbătă, ora 18.00: FC Viitorul - Concordia Chiajna (stadionul „Central” din Complexul Sportiv al Academiei de Fotbal „Gheorghe Hagi” de la Ovidiu; în direct la Digi Sport 1, Telekom Sport 1 şi Look TV)

HANDBAL FEMININ, Divizia A, Seria A, etapa a 9-a - duminică, ora 14.00: CSU Neptun Constanţa - HCF Piatra Neamţ (Sala Sporturilor din Constanţa).

Taguri articol
sportConstanțabaschetvoleirugbyfotbalhandbal
Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.



Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.1787 secunde