Programul formaţiilor constănţene

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Programul formaţiilor constănţene
Sport 18 Octombrie 2019 / 09:26 328 accesări 0 comentarii
Fotbalistele de la Selena SN Constanţa vor juca duminică, în deplasare

Fotbalistele de la Selena SN Constanţa vor juca duminică, în deplasare

RUGBY, SuperLiga CEC Bank, etapa a 8-a - sâmbătă, 19 octombrie, ora 11.00 (stadionul „Mihail Naca” din Constanţa): CS Tomitanii Constanţa - CSM Ştiinţa Baia Mare.

VOLEI FEMININ, Divizia A2, Seria Est, etapa 1 - sâmbătă, 19 octombrie, ora 12.00 (Sala Tomis din Constanţa): Academia de Volei Tomis Constanța - Unic Piatra Neamț; ora 14.00: CSM Focșani 2007 - ACS Top Volei 05 Constanța.

HANDBAL MASCULIN, Divizia A, Seria B, etapa a 6-a - sâmbătă, 19 octombrie, ora 13.00 (Sala Rapid din Bucureşti): CSM Bucureşti DivA - HC Dobrogea Sud II Constanţa.

HANDBAL FEMININ, Divizia A, Seria B, etapa a 7-a - sâmbătă, 19 octombrie, ora 14.00 (Sala Sporturilor din Constanţa): CSU Neptun Constanţa - CSU Ştiinţa Bucureşti.

FOTBAL, Liga a 3-a, Seria a 2-a, etapa a 9-a - sâmbătă, 19 octombrie, ora 15.00: CS Poseidon Limanu-2 Mai - FCSB II (stadionul „Callatis” din Mangalia), Axiopolis Sport Cernavodă - Dacia Unirea Brăila (stadionul „Trust” din Cernavodă), Unirea Slobozia - CS Medgidia.

RUGBY, Divizia Naţională de Seniori, etapa a 4-a - sâmbătă, 19 octombrie, ora 15.00 (stadionul „Flacăra” din Năvodari): CS Năvodari - Rugby Club Griviţa Bucureşti.

BASCHET MASCULIN, Liga Naţională, etapa a 2-a - sâmbătă, 19 octombrie, ora 17.00 (Sala Sporturilor din Constanţa): BC Athletic Constanța - CSM VSKC Miercurea Ciuc.

FOTBAL FEMININ, Liga 1, etapa a 6-a - duminică, 20 octombrie, ora 11.00: Luceafarul Filiași - Selena SN Constanţa.

VOLEI FEMININ, Divizia A1, etapa a 3-a, duminică, 20 octombrie, ora 17.00: CSU Belor Galaţi - CS Medgidia.

FOTBAL, Liga 1, etapa a 13-a - duminică, 20 octombrie, ora 15.30 (se joacă la Călăraşi): Academica Clinceni - FC Viitorul Constanţa.

BASCHET FEMININ, Liga Naţională, etapa a 4-a - duminică, 20 octombrie, ora 18.00: CS Agronomia Bucureşti - CS Phoenix-Ştiinţa Constanţa.

FOTBAL, Liga a 2-a, etapa a 13-a - luni, 21 octombrie, ora 18.00 (stadionul „Nicolae Dobrin” din Piteşti): Campionii FC Argeş - FC Farul Constanța.

Taguri articol
Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.



Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.1904 secunde