Programul formaţiilor constănţene

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Programul formaţiilor constănţene
Sport 01 Noiembrie 2019 / 08:39 498 accesări 0 comentarii
Sâmbătă, fetele de la Academia de Volei Tomis Constanța vor evolua în Sala Sporturilor

Sâmbătă, fetele de la Academia de Volei Tomis Constanța vor evolua în Sala Sporturilor

BASCHET MASCULIN, Liga Naţională, etapa a 4-a - vineri, 1 noiembrie, ora 17.00 (Sala Sporturilor din Focşani): CSM 2007 Focşani - BC Athletic Constanța.

FOTBAL, Liga 1, etapa a 15-a - vineri, 1 noiembrie, ora 20.30 (stadionul „Central” din Complexul Sportiv al Academiei de Fotbal „Gheorghe Hagi” de la Ovidiu): FC Viitorul Constanţa - Chindia Târgovişte.

FOTBAL, Liga a 2-a, etapa a 15-a - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 11.00 (stadionul „Gloria” din Buzău): SCM Gloria Buzău - FC Farul Constanța.

RUGBY, Divizia Naţională de Seniori, etapa a 6-a - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 11.00 (stadionul Municipal din Galaţi): CSM Galaţi - CS Năvodari.

VOLEI FEMININ, Divizia A2, Seria Est, etapa a 2-a - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 12.00 (Sala Sporturilor din Constanța): Academia de Volei Tomis Constanța - CTF Mihai I Bucureşti; ora 13.00 (Sala Tomis din Constanța): ACS Top Volei 05 Constanța - CSM Unic Piatra Neamţ.

HANDBAL FEMININ, Divizia A, Seria B, etapa a 9-a - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 13.00 (Sala „Iris” din Bucureşti): ACS Spartac UNEFS București - CSU Neptun Constanţa.

FOTBAL, Liga a 3-a, Seria a 2-a, etapa a 11-a - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 14.00: CS Poseidon Limanu-2 Mai - CS Tunari (stadionul „Callatis” din Mangalia), Agricola Borcea - CS Medgidia (stadionul din comuna Borcea, judeţul Călăraşi).

HANDBAL MASCULIN, Cupa României, 16-imi de finală - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 14.30 (Sala Sporturilor „Dunărea” din Galaţi): CSU Galaţi - HC Dobrogea Sud Constanţa.

VOLEI FEMININ, Divizia A1, etapa a 5-a - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 16.00 (Sala Sporturilor „Trivale” din Piteşti): FC Argeş - CS Medgidia.

BASCHET FEMININ, Liga Naţională, etapa a 6-a - sâmbătă, 2 noiembrie, ora 17.00 (Sala Sporturilor din Constanța): CS Phoenix-Ştiinţa Constanţa - CSM Târgovişte.

FOTBAL FEMININ, Liga 1, etapa a 8-a - duminică, 3 noiembrie, ora 11.00 (Stadionul din Sânicolaul Mic): Piroş Security Arad - Selena SN Constanţa.

FOTBAL, Liga a 3-a, Seria a 2-a, etapa a 11-a - duminică, 3 noiembrie, ora 14.00: CSA Axiopolis Sport Cernavodă - Metalul Buzău (stadionul „Trust” din Cernavodă).

HANDBAL MASCULIN, Cupa României, 16-imi de finală - duminică, 3 noiembrie, ora 18.30 (Sala Sporturilor „Iftimie Ilisei” din Medgidia): CS Medgidia - Dunărea Călăraşi.

Taguri articol
sportConstanțaprogrambaschetfotbalrugbyvoleihandbal
Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.



Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.2042 secunde