Duel farist la Eforie Sud, în Liga a IV-a

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Fotbal judeţean Duel farist la Eforie Sud, în Liga a IV-a
Sport 12 Aprilie 2019 / 11:36 351 accesări 0 comentarii

Programul partidelor din etapa a 24-a din Liga a IV-a la fotbal constănţeană:

Vineri, 12 aprilie - ora 15.00 (juniorii) şi ora 17.00 (seniorii)

CS Farul Tuzla - FC Farul Constanţa (se joacă la Eforie Sud)

Sâmbătă, 13 aprilie - ora 11.00 (seniorii) şi ora 13.00 (juniorii)

CS Poseidon Limanu-2 Mai - Gloria Băneasa (se joacă la 2 Mai)

ora 11.00 (juniorii) şi ora 13.00 (seniorii)

CSO Ovidiu - CS Cumpăna

CS Portul Constanţa - CS Gloria Albeşti

Ştiinţa ALACAB Poarta Albă - CS Mihail Kogălniceanu

CS Lipniţa Carvăn - CS Agigea

ora 12.30 (juniorii) şi ora 14.30 (seniorii)

CS Sparta Techirghiol - Viitorul Fântânele

ora 14.00 (juniorii) şi ora 16.00 (seniorii)

CS Năvodari - CS Eforie

Duminică, 14 aprilie - ora 11.00 (juniorii) şi ora 13.00 (seniorii)

Axiopolis II Cernavodă - Voinţa Valu lui Traian

Clasament seniori: 1. CS Poseidon Limanu-2 Mai 54p (golaveraj: 62-22), 2. CS Năvodari 50p (74-24), 3. Gloria Albeşti 48p (62-29), 4. Viitorul Fântânele 47p (60-36), 5. CS Lipniţa Carvăn 44p (59-38), 6. Sparta Techirghiol 43p (55-52), 7. CS Agigea 42p (58-33), 8. Gloria Băneasa 42p (63-48), 9. CS Cumpăna 41p (46-25), 10. FC Farul Constanţa 34p (60-40), 11. CSO Ovidiu 28p (37-45), 12. Axiopolis Sport II Cernavodă 27p (43-46), 13. CS Eforie 24p (32-43), 14. CS Farul Tuzla 21p (44-54), 15. CS Portul Constanţa 18p (24-68), 16. CS Mihail Kogălniceanu 15p (36-69), 17. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 15p (38-83), 18. Voinţa Valu lui Traian 0p (22-120).

Clasament juniori: 1. CS Gloria Albeşti 62p (golaveraj: 169-26), 2. CS Portul Constanţa 62p (150-28), 3. Axiopolis Sport II Cernavodă 59p (131-24), 4. CS Năvodari 57p (116-22), 5. FC Farul Constanţa 53p (163-33), 6. CS Poseidon Limanu-2 Mai 43p (107-45), 7. Sparta Techirghiol 43p (76-49), 8. CS Mihail Kogălniceanu 38p (62-51), 9. Voinţa Valu lui Traian 32p (101-68), 10. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 32p (63-66), 11. Gloria Băneasa 29p (77-82), 12. CS Lipniţa Carvăn 20p (58-72), 13. Viitorul Fântânele 17p (61-104), 14. CS Agigea 17p (41-156), 15. CSO Ovidiu 14p (50-111), 16. CS Eforie 13p, 22j (30-174), 17. CS Farul Tuzla 7p (27-215), 18. CS Cumpăna 3p, 22j (17-173).

Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.

Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.4186 secunde