Programul echipelor constănţene

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Programul echipelor constănţene
Sport 11 Octombrie 2019 / 08:22 308 accesări 0 comentarii
FC Viitorul susţine vineri, de la ora 17.00, pe teren propriu, un meci amical

FC Viitorul susţine vineri, de la ora 17.00, pe teren propriu, un meci amical

HANDBAL FEMININ, Divizia A, Seria B, etapa a 6-a - vineri, 11 octombrie, ora 16.00 (Sala „Iris” din Bucureşti): ACS Şc. 181 SSP Bucureşti - CSU Neptun Constanţa.

FOTBAL, meci amical - vineri, 11 octombrie, ora 17.00 (stadionul „Central” din Complexul Sportiv al Academiei de Fotbal „Gheorghe Hagi” de la Ovidiu): FC Viitorul Constanţa - Cernomore Varna.

RUGBY, SuperLiga CEC Bank, etapa a 7-a - sâmbătă, 12 octombrie, ora 11.00 (stadionul „Mihail Naca” din Constanţa): CS Tomitanii Constanţa - SCM Gloria Buzău.

FOTBAL, Liga a 2-a, etapa a 11-a - sâmbătă, 12 octombrie, ora 11.00 (stadionul Municipal din Drobeta Turnu Severin): Viitorul Pandurii Tg. Jiu - FC Farul Constanța.

RUGBY, Divizia Naţională de Seniori, etapa a 3-a - sâmbătă, 12 octombrie, ora 11.00 (stadionul „Rulmentul” din Bârlad): Rugby Club Bârlad - CS Năvodari.

FOTBAL, Liga a 3-a, Seria a 2-a, etapa a 8-a - sâmbătă, 12 octombrie, ora 15.00: CS Medgidia - Axiopolis Sport Cernavodă (stadionul „Iftimie Ilisei” din Medgidia), ACS Recolta Gheorghe Doja - CS Poseidon Limanu-2 Mai.

BASCHET FEMININ, Liga Naţională, etapa a 3-a - sâmbătă, 12 octombrie, ora 17.00 (Sala Sporturilor din Constanţa): CS Phoenix-Ştiinţa Constanţa - CS Rapid Bucureşti.

VOLEI FEMININ, Divizia A1, etapa a 2-a (Sala Sporturilor „Iftimie Ilisei” din Medgidia), sâmbătă, 12 octombrie, ora 17.00: CS Medgidia - CSM Lugoj.

HANDBAL MASCULIN, Cupa EHF, turul al 2-lea, manşa secundă - sâmbătă, 12 octombrie, ora 18.00: Csurgoi KK (Ungaria) - HC Dobrogea Sud Constanţa.

BASCHET MASCULIN, Liga Naţională, etapa 1 - sâmbătă, 12 octombrie, ora 18.30 (Sala „Gabriela Szabo” din Voluntari): CSO Voluntari - BC Athletic Constanța.

HANDBAL MASCULIN, Divizia A, Seria B, etapa a 5-a - duminică, 13 octombrie, ora 13.00 (Sala Sporturilor din Constanţa): HC Dobrogea Sud II Constanţa - CSA Steaua II Bucureşti; ora 18.00 (Sala Sporturilor „Iftimie Ilisei” din Medgidia): CS Medgidia - CSM Alexandria.

Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.



Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.2102 secunde