Telegraf Online - tag: Krim Ljubljana

Ştiri despre Krim Ljubljana

Handbalistele de la CSM Bucureşti se apropie de sferturile Ligii Campionilor
3 februarie 2019 Handbalistele de la CSM Bucureşti se apropie de sferturile Ligii Campionilor

Într-un meci din Grupa 2 principală a Ligii Campionilor la handbal feminin, disputat sâmbătă seară, în Sala Polivalentă din Bucureşti, campioana României, CSM Bucureşti, a câştigat, cu scorul de 32-26, partida cu formaţia slovenă Krim Ljubljana. La pauză, CSM a avut cinci ...

CSM Bucureşti a învins pe Krim Ljubljana în Liga Campionilor la handbal feminin
4 februarie 2017 CSM Bucureşti a învins pe Krim Ljubljana în Liga Campionilor la handbal feminin

Echipa feminină de handbal CSM Bucureşti a câştigat, sâmbătă, meciul din deplasare cu formaţia slovenă Krim Ljubljana, scor 24-21 (14-9), în grupa a 2-a a Ligii Campionilor. Româncele s-au aflat mereu la conducerea jocului şi au avut un avans de şapte goluri în prima repriză ...