Partida atractive în Liga a IV-a la fotbal

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Fotbal judeţean Partida atractive în Liga a IV-a la fotbal
Sport 15 Martie 2019 / 12:29 191 accesări 0 comentarii

Etapa a 20-a din Liga a IV-a la fotbal constănțeană programează la sfârţitul acestei săptămâni următoarele meciuri:

Sâmbătă, 16 martie - ora 11.00 (juniorii) şi ora 13.00 (seniorii)

CS Năvodari - CS Cumpăna

CS Agigea - CS Gloria Albeşti

CS Eforie - CS Mihail Kogălniceanu

CSO Ovidiu - CS Poseidon Limanu-2 Mai

CS Portul Constanţa - Gloria Băneasa

Ştiinţa ALACAB Poarta Albă - FC Farul Constanţa (se joacă pe terenul „ITC” din Complexul Sportiv „Badea Cârţan”)

CS Lipniţa Carvăn - Viitorul Fântânele

Ora 12.30 (juniorii) şi ora 14.30 (seniorii)

CS Sparta Techirghiol - Voinţa Valu lui Traian

Duminică, 17 martie - ora 10.00 (juniorii) şi ora 12.00 (seniorii)

Axiopolis II Cernavodă - CS Farul Tuzla

Clasament seniori: 1. CS Năvodari 45p (golaveraj: 66-19), 2. CS Poseidon Limanu-2 Mai 42p (51-20), 3. CS Lipniţa Carvăn 40p (56-31), 4. Gloria Albeşti 40p (50-26), 5. CS Agigea 36p (50-26), 6. Viitorul Fântânele 35p (47-34), 7. CS Cumpăna 34p (39-19), 8. Sparta Techirghiol 33p (40-47), 9. Gloria Băneasa 32p (53-45), 10. CSO Ovidiu 25p (29-37), 11. Axiopolis Sport II Cernavodă 23p (40-37), 12. FC Farul Constanţa 22p (43-39), 13. CS Eforie 21p (26-34), 14. CS Farul Tuzla 20p (44-48), 15. CS Mihail Kogălniceanu 15p (33-51), 16. CS Portul Constanţa 15p (20-54), 17. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 12p (33-66), 18. Voinţa Valu lui Traian 0p (16-103).

Clasament juniori: 1. CS Gloria Albeşti 53p (golaveraj: 150-20), 2. CS Portul Constanţa 52p (132-21), 3. Axiopolis Sport II Cernavodă 47p (113-21), 4. FC Farul Constanţa 46p (144-25), 5. CS Năvodari 45p (87-19), 6. Sparta Techirghiol 39p (67-42), 7. CS Poseidon Limanu-2 Mai 34p (85-40), 8. CS Mihail Kogălniceanu 29p (52-39), 9. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 29p (61-50), 10. Voinţa Valu lui Traian 25p (86-60), 11. Gloria Băneasa 23p (61-74), 12. CSO Ovidiu 14p (46-92), 13. CS Lipniţa Carvăn 13p (52-68), 14. Viitorul Fântânele 12p (44-92), 15. CS Agigea 13p (35-137), 16. CS Eforie 12p, 18j (25-151), 17. CS Farul Tuzla 7p (26-178), 18. CS Cumpăna 3p, 18j (15-152).

Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.

Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 0.2086 secunde