Telegraf Online - tag: Skoda Xanthi

Ştiri despre Skoda Xanthi

9 februarie 2017 Eşec pentru echipa antrenată de Răzvan Lucescu în manşa tur a sferturilor Cupei Greciei

Echipa Skoda Xanthi, pregătită de Răzvan Lucescu (47 de ani), a pierdut, joi, pe teren propriu, cu PAOK Salonic, scor 1-2, în prima manşă a sferturilor de finală din Cupa Greciei. Ioannis Mystakidis a deschis scorul pentru oaspeţi, în minutul 20, Djordje Lazic a egalat pentru Xanthi, în ...

Echipa lui Răzvan Lucescu a pierdut în fața lui Olympiakos Pireu
21 ianuarie 2017 Echipa lui Răzvan Lucescu a pierdut în fața lui Olympiakos Pireu

Skoda Xanthi, echipa antrenată de către Răzvan Lucescu, a pierdut, sâmbătă, meciul din deplasare cu Olympiakos Pireu, scor 0-2 (0-0), în etapa a 17-a din campionatul Greciei. Atacantul Seba a înscris primul gol al partidei, în minutul 48, cu un şut din centrul careului. Mijlocaşul ...