Acasa | Arhiva | Contact

(folositi diacritice in cautare)
Luni, 09 Noiembrie 2009

Telegraf Online Constanta
Telegraf Online Constanta
revino la editia curenta
SUMARUL ZILEI
TOP 5
(09 Noiembrie 2009)
Hexanul, suspectul principal în cazul Petromidia
(4237 accesari)
“Șut în fundul lui Băsescu!”
(3508 accesari)
A violat aceeași bătrână după eliberarea din penitenciar
(1381 accesari)
Sondaj: Băsescu pierde în turul 2
(1274 accesari)
Delfinii din Marea Neagră, pe cale de dispariție!
(1244 accesari)
ARHIVA
Alegeti o editie
Top 500 articole
INFORMATII UTILE
RECLAME
Icar Tours
Topoloveni Magiun
NTV Online - Reporter
Pagini Aurii
 

Luni, 09 Noiembrie 2009

Proconsul, în „Sens unic” spre Club Phoenix

Codruț BURDUJAN (codrut.burdujan@telegrafonline.ro)

Proconsul, în „Sens unic” spre Club Phoenix

Trupa Proconsul va concerta pentru constănțeni pe data de 14 noiembrie, în clubul Phoenix. Evenimentul este prilejuit de lansarea ultimului album al formației, intitulat „Sens unic”. În această perioadă, trupa aniversează 10 ani de la debutul pe scena muzicală. Intrarea se va face începând cu ora 21.30, iar prețul biletelor este de 40 lei, acestea putând fi achiziționate de la sediul clubului amintit.


PUBLICITATE

Noul material discografic al grupului, „Sens Unic”, este compus din 12 piese, iar două single-uri de pe acest disc, „Înger de lumină” și „Sunt al tău”, au fost deja promovate. Ultima melodie poate fi descărcată gratuit de pe site-ul oficial al trupei încă din luna iulie a acestui an. Pe album pot fi auziți și Dida Drăgan și Marcel Pavel, artiști cu care formația a colaborat de mai multe ori, pe parcursul celor 10 ani de activitate. „Sens unic”, numele recentului album, sugerează drumul trupei către succes. În prezent, trupa Proconsul este compusă din Bogdan „Bodo” Marin (voce), Dragoș Dincă (chitară, backing vocals), Robert Anghelescu (clape, backing vocals), Karoly Visky (bass) și Vali Petricenko (tobe).

Calificativ actual Rating: 0.00Rating: 0.00Rating: 0.00Rating: 0.00Rating: 0.00
Numar de voturi 0
Acordati un calificativ acestui articol
Spune parerea ta in legatura cu acest articol
Titlu
Nume
Mesaj
 
 
 
Telegraf - Imobiliare
INTREBAREA ZILEI
Credeți că România este pregătită să acceadă în zona euro?
BULETIN DE STIRI
Vreau sa ma abonez la buletinul de stiri zilnic via e-mail
CURS VALUTAR BNR
1 USD = 2,8655 RON
1 EURO = 4,2968 RON
convertor valutar
RECLAME
Toate informatiile, date, text, fotografii, grafice, materiale video, mesaje sau alte materiale, indiferent daca au fost afisate in mod public sau transmise individual, privat, revin in resposabiltatea unica a persoanei care a fost sursa unor astfel de materiale. Aceasta inseamna ca dumneavoastra (si nu ziarul Telegraf sau administratorii site-ului) sunteti in intregime responsabili pentru toate materialele pe care le incarcati sau le puneti la dispozitie in mod public in cadrul site-ului.
© 2006 Copyright S.C. Telegraf Advertising S.R.L. Toate drepturile rezervate. Termeni si conditii de utilizare
Pagina a fost generata in 0.7635 secunde
Powered by