Duelul primelor clasate în penultima etapă din Liga a IV-a

Nu ai găsit subiectul dorit?
Foloseşte căutarea ...
Fotbal judeţean Duelul primelor clasate în penultima etapă din Liga a IV-a
Sport 24 Mai 2019 / 10:47 329 accesări 0 comentarii

Programul meciurilor de sâmbătă, 25 mai, din etapa a 33-a, penultima a sezonului din Liga a IV-a constănţeană la fotbal -

ora 11.00 (seniorii) şi ora 13.00 (juniorii): CS Sparta Techirghiol - CS Farul Tuzla

ora 11.00 (juniorii) şi ora 13.00 (seniorii): CS Mihail Kogălniceanu - CS Cumpăna

CS Lipniţa Carvăn - CS Gloria Albeşti

Ştiinţa ALACAB Poarta Albă - Axiopolis II Cernavodă

CS Năvodari - CS Poseidon Limanu-2 Mai (se joacă pe stadionul „Flacăra” din Năvodari)

CS Agigea - Gloria Băneasa

CS Eforie - FC Farul Constanţa (se joacă la Eforie Sud)

CS Portul Constanţa - CSO Ovidiu (se joacă pe terenul „Portul” din Constanţa)

Întâlnirile Viitorul Fântânele - Voinţa Valu lui Traian au fost amânate.

Clasament seniori: 1. CS Poseidon Limanu-2 Mai 76p (golaveraj: 93-36), 2. CS Năvodari 72p (101-35), 3. Viitorul Fântânele 72p (93-44), 4. Gloria Albeşti 66p, 31 de jocuri (92-38), 5. Gloria Băneasa 60p (91-62), 6. CS Lipniţa Carvăn 60p (88-63), 7. CS Agigea 58p (86-49), 8. CS Cumpăna 57p, 31j (65-37), 9. Sparta Techirghiol 51p (74-74), 10. FC Farul Constanţa 48p (90-61), 11. CSO Ovidiu 40p (53-68), 12. CS Eforie 39p (46-55), 13. Axiopolis Sport II Cernavodă 33p (57-65), 14. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 25p (62-115), 15. CS Farul Tuzla 24p (57-80), 16. CS Portul Constanţa 23p (34-95), 17. CS Mihail Kogălniceanu 18p (46-118), 18. Voinţa Valu lui Traian 3p (32-165).

Clasament juniori: 1. CS Gloria Albeşti 84p, 31 de jocuri (golaveraj: 216-33), 2. CS Năvodari 84p (201-28), 3. CS Portul Constanţa 81p (195-48), 4. FC Farul Constanţa 77p (209-39), 5. Axiopolis Sport II Cernavodă 77p (164-39), 6. Sparta Techirghiol 64p (130-82), 7. CS Poseidon Limanu-2 Mai 55p (140-68), 8. Voinţa Valu lui Traian 53p (151-88), 9. CS Mihail Kogălniceanu 47p (77-89), 10. Gloria Băneasa 44p (108-112), 11. Ştiinţa ALACAB Poarta Albă 44p (89-97), 12. Viitorul Fântânele 29p (101-145), 13. CS Agigea 26p (61-207), 14. CS Lipniţa Carvăn 23p (70-121), 15. CS Eforie 19p, 31j (49-218), 16. CSO Ovidiu 17p (64-176), 17. CS Farul Tuzla 10p (36-290), 18. CS Cumpăna 6p, 30j (30-211).

Loading...

Adaugă comentariul tău





NOTĂ: Te rugăm să comentezi la subiect. Sunt interzise atacurile la persoană, limbajul vulgar sau tendenţios şi postarea materialelor publicitare. Încălcarea acestor norme va fi sancţionată cu ştergerea imediată a comentariului.

Ştiri recomandate

Pagina a fost generata in 1.357 secunde